Ingiant DHK350-3-15A Trabora Glitoringo Por Industriaj Maŝinoj
Mallonga Priskribo:
Produkta Detalo
Produktaj Etikedoj
Specifo
DHK350-3-15A
La ĉefaj parametroj
Nombro da cirkvitoj 3 Labora temperaturo "-40℃~+65℃"
Taksita kurento 15A, povas esti adaptita Labora humideco <70%
Taksita tensio 0~240 VAC/VDC Protektnivelo IP54
Izoladrezisto ≥1000MΩ @500VDC Loĝmaterialo Aluminia alojo
Izoladforto 1500 VAC je 50Hz, 60s, 2mA Elektra kontakta materialo Valormetalo
Dinamika rezistancvario <10MΩ Specifo de plumba drato Kolora Teflon-izolita kaj stanita fadenita fleksebla drato
Rotacia rapido 0~600rpm Longo de plumba drato 500mm + 20mm
Norma Produkta Skiza Desegnaĵo
produkto-priskribo1
Apliko Enmetita
• Ekspozicia/montrila ekipaĵo
• Pakado / envolvado de maŝinoj
• Sistemoj por manipulado de duonkonduktaĵoj
• Industria maŝinaro
• rotaciaj indeksaj tabloj
• Ekipaĵo por procesregado
• Pezaj ekipaĵaj gvatturetoj aŭ kablobobenoj
• Krizlumigo, robotiko, paledigaj maŝinoj, opcio
• Medicina ekipaĵo | rotaciaj sensiloj, krizlumigo, robotiko
• Miniaturaj kablobobenoj
produkto-priskribo2
produkto-priskribo3
produkto-priskribo4
Nia avantaĝo
1. Produkta avantaĝo:
· Unika signal-manipulada efikeco kun minimuma bruo de la elektra cirkvito
· Streĉa pakaĵo por konveni al la plej postulemaj spacaj limigoj
· Plene kongrua kun kaj analogaj kaj TTL-kontrolnivelaj signaloj
· Precizaj globlagroj por longa vivo
· Sigelitaj unuoj haveblaj, IP67 laŭvola
· Fortika konstruo el anodigita aluminio
· Havebla kun Eterreto
· Rapida liverado
Fabrika Sceno
produkto-priskribo5
produkto-priskribo6
produkto-priskribo7Specifo
DHK350-3-15A
La ĉefaj parametroj
Nombro de cirkvitoj 3 Funkcianta temperaturo “-40℃~+65℃”
Taksita kurento 15A, povas esti adaptita Funkciiga humideco <70%
Taksa tensio 0~240 VAC/VDC Protektonivelo IP54
Izolforto 1500 VAC@50Hz, 60s, 2mA Elektra kontakta materialo Valormetalo
Dinamika rezistancvariado <10MΩ Specifo de plumba drato Kolora teflon-izolita kaj stana fleksebla fadenita drato
Rotacia rapido 0~600rpm Kondukta drato longo 500mm + 20mm